x

Umango Optik Karakter Tanıma(OCR) PaperCut MF için Belge Dönüştürme ve yerinde Optik Karakter Tanıma (OCR)

Ürün Kodu : 286
0,00 TL + KDV
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Umango Optik Karakter Tanıma(OCR)

https://www.youtube.com/watch?v=qiT1MMyF3jM

https://www.youtube.com/watch?v=pt6HHr82lQ0

PaperCut MF için Belge Dönüştürme ve yerinde Optik Karakter Tanıma (OCR)

PaperCut MF ile birlikte kullanılan Umango, PaperCut MF Entegre Tarama özelliğini geliştiren ve Çok Yönlü Cihazlardan(MFD) doğrudan belge dönüştürme seçenekleri sağlayan uygun bir çözümdür. Umango ile aynı zamanda PaperCut MF tarafından henüz desteklenmeyen Çok Yönlü Cihaz (MFD) markalarında Belge Dönüştürme ve Optik Karakter Tanımayı sağlayabilirsiniz - Umango tam işlevselliği sağlayan e-posta kutusu veya şebeke klasöründen yerinde Optik Karakter Tanıma ve belge dönüştürme hizmetleri sunmak üzere yapılandırılabilir.

Kilit Özellikler

Umango ; güçlü Optik Karakter Tanıma entegrasyonu, belge dönüştürme ve yönlendirme araçları sağlayarak PaperCut'ın Entegre Taramasını geliştirir. Umango ile; taranan belgeleri, Word, Excel ve metin aranabilen PDF/A dâhil olmak üzere çok çeşitli biçimlere dönüştürebilir ve doğrudan ana klasörünüze, e-posta adresinize, departman içi paylaşılan klasörünüze ve SharePoint dâhil çeşitli diğer konumlara gönderebilirsiniz.

PaperCut MF ile birlikte kullanılan Umango , PaperCut MF Entegre Tarama özelliğini geliştiren ve Çok Yönlü Cihazlardan(MFD) doğrudan belge dönüştürme seçenekleri sağlayan uygun bir çözümdür.

Kilit Özellikler

Metin aranabilen PDF/A ana klasöre, e-posta adresine ve şube klasörlerine dışa aktarımı - Hem dünya standartı ABBYY OCR motorundan, hem de Tesseract OCR veya Umango'dan  yararlanarak dünya çapındaki tüm dillerde hatasız çıktıya izin verir

E-postaya tarama

Göndericinin e-posta adresini alma ve metin aranabilen PDF belgesi, Word veya Excel dosyasını geri gönderme veya diğer varış noktalarına yönlendirme.

Ana klasöre tarama

Çok yönlü cihaza (MFD) belge tararsınız ve bu önceden yapılandırılmış dosya türüne dönüşen ana klasörünüze ulaşır

E-postaya dönüştürme

Bir belgeyi önceden tanımlanmış bir e-posta adresine gönderebilirsiniz ve Umango , dönüştürülmüş dosyayı size e-posta ile geri gönderir.

Çıktı Seçenekleri

Umango; Word, Excel, PDF ve TIFF dosyalarını içeren çeşitli biçimlerde göndermenize olanak sağlar. Aynı zamanda alt klasör ve dosya yapılarını yeniden oluşturabilirsiniz.

Boş Sayfa Algılama

Tamamen hatasız ve çözünürlük süzgeci, sayfa yönü algılama, keskinleştirme, keskinlikleri ortadan kaldırma, eğriliğini düzeltme ve daha fazlasını içeren ayarlanabilir boş sayfa algılama algoritması.

İş Ayırıcı

İş ayırıcı çalışma sayfalarını destekler ve bir kerede taranan çoklu belgelerin sayfa sayısına  göre ayrılmasına olanak sağlar

PDF Sıkıştırma

Dosyaların kolay ve hızlı gönderimi için PDF dosya boyutunu hızlı şekilde azaltmayı sağlar.

Çok Markalı Çözüm

Klasöre tarama ve e-postaya taramayı destekleyen herhangi bir cihaz ile birlikte PaperCut MF’nin Tümleşik Tarama ile uyumlu tüm markaları desteklemektedir.

Çoklu işlemci desteği

İş yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde çoklu işlemciler ekleyebilirsiniz ve bu size aynı zamanda çoklu işler için yoğunluğu paylaşmak ve işlemenize olanak sağlar.

Benzersiz Lisanslama

Umango , PaperCut MF’nin Tümleşik Tarama ile birlikte kullanıldığında, aylık veya yıllık sayfa limiti olmaksızın sınırsız tarama işlerine izin veren bir lisansı kolayca satın alırsınız.

Kolay kurulum

PaperCut MF Tümleşik Tarama ve Umango en az kurulum gerekliliğiyle dakikalar içinde kurulabilir. PaperCut MF Tümleşik Tarama olduğunda her Çok Yönlü Cihaz (MFD) için ayrı ayrı yapılandırmaya gerek yoktur.

Güvenlik

PaperCut MF ve Umango Covert, birlikte kimin neyi nereye taradığını izleyebilir ve kontrol edebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.