Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Uzun sürereli Kiralama nasıl yapılır?

İstanbul ve çevre şehirlerinde 1 ay kiralama yapabilirsiniz ; Daha uzun kirala yapmak için beğendiniz ürüne daha fazla adet ödemesi yaparak uzun zamanlı almış olursınız . Örnegin 100 tl lik paketten 3 adet alırsanız bu 3 ay anlamına gelmektedir.
Şehir dışı kiralamalarda en az 6 ay alt sınırımız vardır.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Telefon: 0(212)2136282 PBX

Adres:Başak Bilgisayar Büro mak. san. tic. ltd.sti.
İsmetpaşa mah. 87.sok no:69 Sultangazi iSTANBUL

Bizim hakkımızda
 • Biz kimiz? Tıklayınız

  Biz Kimiz?  tel 0212 6676884  hepsivar@hepsivar.com

  Uzun yılından beri ofis otomasyonu ve bilişim endüstrisinin kuruluşlarından biri olan Firmamız Sultangazi İlçesinde lojistik kolaylığı olan kendi mülkiyetine sahip Binada  hizmet vermektedir.


  Firmamızda 30'un üzerinde profesyonel kadro ile çalışmaktayız. 12 adet araçlı teknisyen 3 yaya teknisyen ayrıca, 2 adet şirketten uzaktan destek veren teknisyen kadrosuna sahipiz. İlk önceligimiz eğitimli teknisyenlerle arızaya anında müdahele etmektir. Fotokopi makinelerinin multisistem tüm özelliklerini a dan z ye firmanıza kuruyoruz ve eğitim veriyoruz. Tüm Garanti işlemlerini hızlı ve kendi teknisyelerimiz ile ilk elden hizmet sunuyoruz.


  Ürün gamimizdeki sistemler ile ilgili çözüm önerilerimizde, her ürün için vermiş olduğumuz Kiralama , yıllık bakım anlaşması olduğu gibi, kopya başı maliyet üzerinden yapılmış olan sözleşme gereğince teknik servis hizmetlerimiz, firmamız ilkesi olan “Müşteri Memnuniyeti” ne dayanmaktadır.

  Sayıları Binleri aşan değerli müşterilerimizden oluşan saygın referans listemize kıymetli firmanızı da kazanabilme daha ayrıntılı olarak belirtilen avantajları sizler adına geliştirmek amacımızdır.
  Elde edeceğiniz başarılarda yanınızda yer almaktan kıvanç duyarız.

  Firmalarımız E-Fatura Mükellefidir.


  Firmalarımız E-Arşiv Fatura Mükellefid

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.