Bizim hakkımızda
 • Biz kimiz? Tıklayınız

  Biz Kimiz?

  Uzun yılından beri ofis otomasyonu ve bilişim endüstrisinin kuruluşlarından biri olan Firmamız Sultangazi İlçesinde lojistik kolaylığı olan kendi mülkiyetine sahip Binada  hizmet vermektedir.


  Firmamızda 30'un üzerinde profesyonel kadro ile çalışmaktayız. 12 adet araçlı teknisyen 3 yaya teknisyen ayrıca, 2 adet şirketten uzaktan destek veren teknisyen kadrosuna sahipiz. İlk önceligimiz eğitimli teknisyenlerle arızaya anında müdahele etmektir. Fotokopi makinelerinin multisistem tüm özelliklerini a dan z ye firmanıza kuruyoruz ve eğitim veriyoruz. Tüm Garanti işlemlerini hızlı ve kendi teknisyelerimiz ile ilk elden hizmet sunuyoruz.


  Ürün gamimizdeki sistemler ile ilgili çözüm önerilerimizde, her ürün için vermiş olduğumuz Kiralama , yıllık bakım anlaşması olduğu gibi, kopya başı maliyet üzerinden yapılmış olan sözleşme gereğince teknik servis hizmetlerimiz, firmamız ilkesi olan “Müşteri Memnuniyeti” ne dayanmaktadır.

  Sayıları Binleri aşan değerli müşterilerimizden oluşan saygın referans listemize kıymetli firmanızı da kazanabilme daha ayrıntılı olarak belirtilen avantajları sizler adına geliştirmek amacımızdır.
  Elde edeceğiniz başarılarda yanınızda yer almaktan kıvanç duyarız.

  Firmalarımız E-Fatura Mükellefidir.

  Firmalarımız E-Arşiv Fatura Mükellefid

 • İletişim

  ABBAS ERDAL

  İSMETPAŞA MH. 87.SOK NO:69 SULTANGAZİ/İSTANBUL

  abbas@hepsivar.com

  Tel:0542 6520801

  Tel:0212 6676884

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.