x

ABBYY FineReader Pro for Mac

Ürün Kodu : 295
0,00 TL + KDV

 

Kâğıda basılı belgeleri, PDF'leri ve metin içeren dijital fotoğrafları kolaylıkla güncelleyebileceğiniz, içinde arama yapabileceğiniz, paylaşabileceğiniz, arşivleyeKâğıda basılı belgeleri, PDF'leri ve metin içeren dijital fotoğrafları kolaylıkla güncelleyebileceğiniz, içinde arama yapabileceğiniz, paylaşabileceğiniz, arşivleyebileceğiniz veya içinden kopyalayarak alıntı yapabileceğiniz düzenlenebilir ve arama yapılabilir dosyalara dönüştürün - FineReader Pro sizi elle yeniden yazma ve yeniden biçimlendirme külfetinden kurtararak zamandan ve emekten büyük tasarruf sağlar. FineReader Pro, OCR ve belge dönüştürmede olağanüstü kaliteyi etkili otomasyon özellikleri, rakipsiz dil desteği ve sezgisel arayüz ile bir araya getiriyor.

Bu Uygulamayı Neden Seveceksiniz:

Yeniden yazmak için gereken zaman ve emekten büyük tasarruf Dünyanın lider OCR geliştiricisinin yarattığı yazılım Tüm OCR görevleri için tek uygulama: en basitinden en karmaşığına

 

EN GELİŞMİŞ OCR TEKNOLOJİSİ

En Gelişmiş OCR Teknolojisi Artık Mac OS X'te

Metin korumada yüzde 99,8 doğruluk oranı sunan FineReader Pro ile dokümanların dijital kopyalarını alarak onları yeniden kullanabilir, güncelleyebilir, hızlıca ve kolaylıkla paylaşıp arşivleyebilirsiniz. Uygulama, kâğıda basılı belgeleri elle tekrar yazma ihtiyacını ortadan kaldırarak zaman ve emekten tasarruf sağlar.

Doküman Yapısını ve Biçimini Yeniden Yapılandırma

Yenilikçi Uyarlamalı Belge Tanıma Teknolojisi (ADRT®) sayesinde FineReader, çok sayfalı dokümanların metin boyutu ve yazı tipi stilleri, tablolar ve şemalar, sütunlar, alt ve üst bilgiler, dipnotlar, içindekiler bölümü, sayfa numaraları ve diğer öğeler dâhil tüm yapısını ve biçimlendirmesini doğru bir şekilde tekrar oluşturur. Dönüştürülmüş dokümanlar orijinali gibi görünür!

Mac için En Zengin Dil Desteği Sunan OCR Aracı

Avrupa ve Asya dilleri, İbranice ve Arapça ile bunların kombinasyonları dâhil 180'den fazla dilde metin tanıma imkânı sunan tek OCR aracı.

SEZGİSEL KULLANIM - TIPKI MAC'İNİZ GİBİ

Sezgisel Arayüz ile Verimliliğinizi Arttırın

FineReader'ın sezgisel arayüzü, tüm belge tarama ve dönüştürme işlemi boyunca size yardımcı olur. Hızlı Görevler sonuca sadece birkaç tıklamayla ulaşmanızı sağlayacaktır; böylece yazılımı tanımak için zaman harcamanız gerekmez. Ayrıca ABBYY FineReader belgenin karakteristik özelliklerini (örn. sayfa düzeni, diller vb.) otomatik olarak tanır; bununla birlikte, gerekirse tüm ayarları elle de yapılandırabilirsiniz. FineReader Pro, Section 508 standartlarıyla da uyumludur

Dokümanı En Popüler Formatlarda Kaydedin

Tanıma sonuçlarını dilediğiniz formatta kaydedebilirsiniz: Metin belgesi (DOCX/DOC, ODT, RTF), çalışma sayfası (XSLX), farklı seçeneklerle PDF ve PDF/A (görüntü altında metin, görüntü üstünde metin, metin ve görüntü, salt görüntü), PPTX sunumu, HTML veya E-kitap (EPUB®, FB2) fformatlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca FineReader'dan aldığınız sonucu kullanmakta olduğunuz uygulamaya da gönderebilir ve doğrudan Apple Pages, Numbers, Microsoft® Word, Excel®'de veya Mac'inizde kurulu başka bir uygulamada kullanabilirsiniz.

GÜVENİLİR ARŞİVLEME VE PAYLAŞIM İÇİN PDF DÖNÜŞTÜRME

Arşivlemek için Arama Yapılabilir PDF'ler Oluşturun

Kâğıda basılı dokümanları, arşivleyebileceğiniz ve içinde arama yapılabilen sıkıştırılmış PDF dosyalarına dönüştürün. Bu tür arşivlerdeki bilgileri anahtar kelime aramaları ile dilediğiniz zaman kolayca bulabilirsiniz. Belge sıkıştırma özelliği ise, depolama için ihtiyaç duyulan disk alanını azaltır. Ayrıca uzun süreli arşivleme için dosyaları PDF/A formatında da kaydedebilirsiniz.

Diğer Önemli PDF Dönüştürme Özellikleri

FineReader, PDF dokümanlarını dönüştürürken kullanıcının belge özelliklerini değiştirip yeni özellikler ekleyebilmesine olanak tanır. Yazılım ayrıca taşınabilir cihazlar ve ekran okuyucu aygıtlar için optimize edilmiş etiketli PDF'ler ve belgede hızla gezinmeniz için PDF ana hatları oluşturabilir.

KOLAY FOTOĞRAF DÖNÜŞTÜRME

Belgelerin Dijital Fotoğraflarını Otomatik Olarak Düzeltin

Geleneksel tarama yönteminin ötesine geçin ve dijital kamera veya akıllı telefon gibi her an elinizin altında bulunan görüntüleme cihazlarıyla belgelerin fotoğrafını çekin! Belge türüne bağlı olarak, FineReader Pro tanıma işleminden önce çeşitli ön işleme araçları kullanarak kaynak görüntüdeki sorunları düzeltir.

Görüntü Editörü ile Resimleri Düzenleyin

Mümkün olan en iyi tanıma sonuçlarını elde etmek için belge fotoğraflarını FineReader'da elle de düzeltebilirsiniz. Görüntü Editörü ile parlaklık ve kontrast ayarlarını yapılandırabilir, eğik metin satırlarını düzleştirebilir, yamulmaları düzeltebilir, ISO karıncalanmasını azaltıp hareket bulanıklığını giderebilir, ikili sayfaları ayırabilir, resimleri kırpabilir ve daha pek çok işlem yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ BELGELERİ SAYISALLAŞTIRIN VE PAYLAŞIN

FineReader, belgelerin sayısallaştırılmasını ve kopyalarının alınmasını hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor — ek olarak orijinal belgelerin görsel kalitesini geliştiren görüntü işleme fonksiyonları da sağlıyor. Yani içeriğini paylaşmak istediğiniz bir kağıt belgeniz varsa, sadece tarayın ve "parazitleri" ve diğer sorunları temizlenmiş olan dilediğiniz sayıda kopyasını yazdırın. Ya da eposta eki olarak gönderebileceğiniz veya buluta asabileceğiniz bir PDF oluşturun.

HER YERDE OKUMA KEYFİ İÇİN E-KİTAP OLUŞTURMA!
Kitapları ve basılı belgeleri dijitalleştirerek FB2 veya EPUB gibi popüler formatlarda tamamen biçimlendirilmiş elektronik dosyalara dönüştürün. Oluşturulan kitaplar taşınabilir aygıtlarda dosya okuma için optimize edilir.
PROFESYONEL ARAÇLAR

Karmaşık Görevler için Gelişmiş OCR

FineReader Pro, OCR işlemini ve sonuçlarını tam olarak kontrol edebilmeniz için çeşitli gelişmiş özellikler sunar. Örneğin belge sayfalarını yönetebilir, boyut/kalite oranını kontrol edebilir, belgenin dışa aktarma modunu ve sayfa düzeni koruma özelliklerini belirleyebilir, karmaşık tabloları düzenleyebilir (tablolar içindeki metin dillerini, metin yönünü ve resimleri yönetme imkanı dâhil) ve daha pek çok ince ayarı ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapabilirsiniz.

Çok Sayıda Belgeyi Hızla İşleyin ve Dönüştürmeyi Otomatikleştirin

Automator işlemleri ve AppleScript komut desteği ile belge dönüştürmede verimlilik ve esnekliğin yeni boyutlarını keşfedin. Sadece birkaç basit adımla:

  • Kullanışlı bir görev uygulaması oluşturabilir ve resim ve PDF dosyalarını bu uygulamanın simgesine sürükleyip bırakabilirsiniz – böylece ana FineReader uygulaması açılmadan dosyalarınız seçtiğiniz biçime anında dönüştürülür.
  • Dönüştürme işlemleri için belirli bir klasörü otomatik takibe alabilirsiniz – gelen tüm dosyalar ve belge yığınları bu klasöre eklenir eklenmez işlenir.
  • OCR işlemini belirli bir tarihte/saatte çalışacak şekilde programlayabilirsiniz.

Belge İçeriğini Seslendirmeye Uygun Hale Getirme

Kâğıda basılı belgelerinizi veya PDF'lerinizi, desteklenen elektronik biçimlerden birine dönüştürerek özel metin okuma uygulamaları ile seslendirmeye uygun hale getirebilirsiniz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.