x

Paperpan Fotokopi Teknik Servis Yönetim Programı

Ürün Kodu : 296

YAZICI FİLONUZU PAPERPAN İLE GENİŞLETİN

Neden PAPERPAN ?

Yazıcı kiralama şirketi iseniz, PAPERPAN tamamen sizin için geliştirilmiş bir uygulamadır. PAPERPAN, sağladığı otomatik detaylı verilerle karlılığınızı artırmanıza ve gelecek için daha doğru kararlar almanıza yardımcı olacaktır. PAPERPAN, kiraladığınız yazıcıların nerede kaç adet kurulu olduğunu ve bunların bastığı sayfa adetini, istenilen periyotlarda otomatik olarak toplar; müşterileriniz ile sözleşmelerinize göre her ay faturalarınızı otomatik oluşturur. Toner ve teknik servis dahil tüm giderlerinizi hesaplar.

2017 yılında kullanıma açılan yazılım, iş süreçlerinizi, ihtiyaçlarınızı ve sektörünüzdeki gelecek eğilimlerini ayrıntılı takip eden mühendisler tarafından geliştirilmektedir. Sürekli iyileştirme yaklaşımımızla fonksiyonları sürekli geliştirerek işletme sonuçlarınızın büyümesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Ayrıca PAPERPAN ‘’kopya başı kiralama takip sistemi” olarak maliyetlenerek size kazandıkça ödeme imkanı sunmaktadır.

Sizler ile görüşmekten ve PAPERPAN programımızı tanıtmaktan mutluluk duyacağız.

Cihazlarınızı Takip Etmenin En Kolay Yolu:

 Sayfabaşı anlaşmalı olsun olmasın tüm cihazlara etiket kare kod içeren etiket basılması

 Cihazlara seri nosu ile eşleşen dört haneli envanter numarası verilmesi

 Hangi müşteri ve hangi lokasyonlarda ne cihazlarımız var tümünü detaylı şekilde takibi

 Cihazların sayaç, toner ve ömürlü parçalarının durumlarının izlenmesi

 2.El Cihaz stoğunun takibi

 Hurdaya ayrılan cihazların takibi

 Cihazınızın ilk verildiği yerden hurdaya ayrılıncaya kadar olan tüm aşamaların görülmesi

PAPERPAN 2014 yılında Baskı Sistemleri Kiralayan firmaların iş süreçlerini excel benzeri yazılımlarla kara düzen tutulması yerine her süreçteki takibini bir yazılım yardımı ile çözümlemek amacı ile kuruldu. 2017 senesi ile ilk müşterilerine hizmet vermeye başlayan PAPERPAN şu an birçok firmaya hizmet vermektedir.

Firmalar bu iş için, Baskı Sistemleri Kiralayıcısı bir şirket ile anlaşıyorlar. Baskı Sistemleri Kiralayıcısı şirket bunlara ihtiyaçları olan Yazıcı, Fotokopi gibi cihazları ücret almadan bedelsiz kiralıyor. Aynı zamanda bu cihazların tonerlerini ve teknik servis hizmetini yine ücretsiz olarak sağlıyor. Daha sonra firma bu cihazlarda toplam kaç adet çekim yaptı ise aylık olarak bunun bedelini Baskı Sistemleri Kiralayıcısı firmaya sayfa başı baskı bedeli olarak ödüyor. 

Doğal olarak, bir Baskı Sistemleri Kiralayıcısı şirketin çok fazla bu şekilde kiralama yaptığı müşterileri oluyor ve kendilerine ait ama müşterilerinin kullandığı yüzlerce cihaz şehrin hatta ülkenin çeşitli yerlerine dağılmış oluyor. Baskı Sistemleri Kiralayıcısı şirketler için nerede hangi cihazdan kaç adet kurulu olduğunu takip etmesi, bunların aylık olarak çıktı aldığı sayfa adetini her ay periyodik olarak toplaması, müşterileri ile anlaşmalarına göre her ay faturaların oluşturulması gerekiyor. Bunu yaparken müşterilerine ücretsiz olarak göndereceği tonerleri ve yine ücretsiz olarak verilen teknik servis hizmetleri yönetmesi gerekiyor.

PAPERPAN tüm bu ihtiyaçlara hizmet eden bir yazılım olup, yeni eklenecek modülleri ile sektörünün lideri olmayı hedeflemektedir.2021-05-11_09-40-20.png (40 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.