x

ABBYY FineReader 15 Daha akıllı PDF çözümü

Ürün Kodu : 294

ABBYY FineReader 15

Daha akıllı PDF çözümü

PDF'leri ve taramaları dijital iş yerinde dönüştürün, düzenleyin, paylaşın ve ortak çalışın.

neReader PDF, dijital iş yerindeki verimliliği en üst düzeye çıkarmak için profesyonellere imkan sağlar. ABBYY’nin en son yapay zeka tabanlı OCR teknolojisine sahip olan FineReader, aynı iş akışındaki her tür belgede dijitalleştirmeyi, geri almayı, düzenlemeyi, korumayı, paylaşmayı ve ortak çalışmayı kolaylaştırır. Şimdi bilgi çalışanları, uzmanlık alanlarına daha da fazla ve idari görevlere daha az odaklanabilirler.

ABBYY FineReader PDF

Belge süreçlerini optimize edin

Bir iş akışındaki her tür belgeyi dijitalleştirin, geri alın, düzenleyin, koruyun, paylaşın ve ortak çalışma yapın.

PDF’lerden en yüksek derecede faydalanın

Dijital ve taranmış PDF'leri yeni bulunmuş kolaylıklar ile düzenleyin: tüm cümleleri ve paragrafları düzeltin ve hatta sayfa düzenini düzenleyin.

Belge iş akışını dijitalleştirin

Günlük işleri basitleştirmek üzere, kağıt belgeleri, AI tabanlı OCR teknolojisine sahip dijital iş yerine dahil edin.

BT maliyetlerini uygun hale getirin

Kuruluşunuzdaki etkiyi en üst düzeye çıkarmak için bir kerelik ödeme yapın ve aşamalı indirimden yararlanın.

Yazılım varlıklarını standartlaştırın

Birden fazla paydaşın sorunsuz bir şekilde ortak çalışma yapabilmesini sağlamak için kurumunuza tek bir PDF çözümünü dağıtın.

Lisans yönetimini basitleştirin

Otomatik dağıtım ve basit lisans yönetimi ile BT iş yükünü azaltın.

 

Ana özellikler

 

 • PDF’leri düzenleyin ve organize edin
 • Belgeleri farklı formatlarda karşılaştırın
 • Paylaşılan PDF'lerde ortak çalışma yapın ve onaylayın
 • Kağıt belgeleri ve taramaları OCR ile dijitalleştirin
 • PDF'leri koruyun ve imzalayın
 • Rutin olarak yapılan dijitalleştirme ve dönüştürme işlemlerini otomatikleştirin
 • PDF oluşturun ve dönüştürün
 • Evrensel bir PDF aracıyla kolayca çalışın

 

Yeni Özellikler

Tüm PDF’leri düzenleyin

FineReader 15 ile, taranmış belgeler de dahil olmak üzere, her türlü PDF'yi düzenlemek, neredeyse bir metin düzenleyicide olduğu kadar kolaylaştı. Bütün paragrafları düzenleyebilir, metin formatını değiştirebilir, tablo hücrelerini düzenleyebilir ve hatta tüm sayfa düzenini yeniden ayarlayabilirsiniz.

Belge karşılaştırmalarını dışa aktar

Bir belgenin iki versiyonu arasındaki farkları PDF'de yorum şeklinde dışa aktarmanın yanı sıra, artık sonuçları değişiklikleri-izle modundaki bir Word belgesi olarak da dışa aktarabilirsiniz. Bu, düzenlemeleri kolayca kabul etmenizi veya reddetmenizi ve belgeye son şeklini vermenizi sağlar (yalnızca ABBYY FineReader 15 Corporate'de mevcuttur).

Daha doğru belge dönüşümü elde edin

ABBYY’nin yapay zeka tabanlı OCR teknolojisindeki en son gelişmeler, Japonca, Korece ve Çince karakterler için daha yüksek doğruluk ve PDF ve PDF/UA oluşturma için daha iyi otomatik etiketleme sağlar. Dijital olarak oluşturulan PDF'ler için metin-katmanı kalitesinin akıllıca algılanması, düzenlenebilir formatlara dönüştürüldüğünde daha doğru sonuçlar alınmasını sağlar.

Kurumunuz genelinde bir etki oluşturun

Yeni Uzaktan Erişimli Kullanıcı lisansları, kuruluşların FineReader'ı masaüstü ve uygulama sanallaştırma çözümleriyle kullanmalarını sağlar. Dağıtım esnasında Grup İlkesi Nesneleri'ni kullanarak FineReader ayarlarını özelleştirmek üzere yeni seçenekler eklendi.

FineReader Özellikler

PDF'lerle dijital iş yerinde verimli çalışın.

PDF'LERİ DÜZENLEYİN VE ORGANİZE EDİN PAYLAŞILAN PDF'LERDE ORTAK ÇALIŞMA YAPIN VE ONAYLAYIN PDF'LERİ KORUYUN VE İMZALAYIN PDF OLUŞTURUN VE DÖNÜŞTÜRÜN
BELGELERİ FARKLI FORMATLARDA KARŞILAŞTIRIN KAĞIT BELGELERİ VE TARAMALARI OCR İLE DİJİTALLEŞTİRİN RUTİN OLARAK YAPILAN DİJİTALLEŞTİRME VE DÖNÜŞTÜRME İŞLEMLERİNİ OTOMATİKLEŞTİRİN EVRENSEL BİR PDF ARACIYLA KOLAYCA ÇALIŞIN

 

PDF’leri düzenleyin ve organize edin

Belgeleri kolay ve verimli bir şekilde kullanarak ve son şeklini vererek zamandan ve emekten tasarruf edin. (Dijital olarak oluşturulmuş veya kağıttan dönüştürülmüş olsun) Herhangi bir belgeyle aynı verimli şekilde çalışın. Metinlere, tablolara ve PDF'nizin tüm sayfa düzenine ek dönüştürme adımları olmadan erişin ve düzenleyin.

 • PDF’leri görüntüleyin, gezinin ve düzenleyin
  Sayfalara, yorumlara ve meta verilere göz atın. Okuma tercihinize göre, uygun bir görüntüleme modu seçin. Sayfa ekleyin, silin, yeniden düzenleyin, döndürün ve kırpın. Belgeleri bir PDF'de birleştirin.
 • Her türlü PDF'den bilgiyi geri alın
  Tam metin anahtar kelime arama ve yer imlerini kullanarak, bilgilere, taranmış PDF'lerde bile, hızlı ve kolay ulaşın. Belge açıldığında, FineReader PDF arama yapılamayan PDF belgelerini otomatik olarak algılar ve bunları arama yapılabilir hale getirmek üzere, hemen OCR (Optik Karakter Tanıma) uygular.
 • PDF belgelerini belirli iş akışlarına yönelik olarak yönetin ve uyarlayın
  PDF'leri iş akışlarınıza uyarlamak için özel kaşeler, elektronik sistemde oluşturulan numaralandırma ve filigranlar kullanın. Belgede gezinmeyi kolaylaştırmak için bağlantılar, yer imleri, üstbilgiler, altbilgiler ve sayfa numaraları ekleyin veya bunları düzenleyin. Meta verilere belirli anahtar kelimeler ekleyerek belgelerin daha kolay getirilmesini sağlayın.
 • PDF’lerden gelen bilgileri yeniden kullanın
  Biçimlendirmeyi sürdürürken, herhangi bir PDF'den, - yalnızca birkaç tıklamayla - metin ve tabloları doğrudan alın (kopyalayıp yapıştırın). Belgenin doğruluğunu ve bütünlüğünü sağlamak üzere meta verileri inceleyin, güncelleyin ve dijital imzaları doğrulayın.
 • PDF’leri düzenleyin ve güncelleyin
  Önceki versiyonlara güncellemeler ekleyin veya önceden mevcut PDF'leri temel alan tamamen yeni belgeler oluşturun. Paragrafları düzenleyebilir veya yenilerini ekleyebilirsiniz; resim ekler veya silersiniz; tabloların içindeki metni düzenlersiniz; ve sayfa düzeni unsurlarını yeniden ayarlarsınız. Taranmış bir belgeyi FineReader PDF ile, dijital olarak oluşturulan bir PDF kadar kolay düzenleyebilirsiniz.
 • PDF formatındaki formları doldurun
  Belirlenen alanlara metin eklemek için, PDF formlarında veya taranmış kağıt formlarında etkileşimli alanları doldurun. Faksimile veya dijital imza kullanarak formları imzalayın.

 

Paylaşılan PDF'lerde ortak çalışma yapın ve onaylayın

Fikirleri paylaşın, ekipten geri bildirim alın ve onaylanmış belgeleri alın. Bir belgeyi işaretleyerek, çizerek ve üzerine yorum yaparak tartışmak ve karar almak üzere PDF araçlarını kullanın.

 • İşaretleyin ve dipnot ekleyin
  Notlar, metin kutusu ve çok çeşitli işaretleme ve çizim araçlarını kullanarak PDF'nin herhangi bir bölümüne (metin, görüntüler, grafik veya grafik alanı, başlıklar vb.) uygun şekilde dipnot ekleyin.
 • Yorumları yönetin ve karar vermeyi hızlandırın
  Anahtar kelimelere göre arayın, sıralayın, filtreleyin ve yorumlara bir durum atayın. Ayrıca, tüm belgenin durumunu belirlemek için kolayca damgalar eklenebilir.
 • Yorum yapın ve tartışın
  Herhangi bir işaretleme hakkında yorum yazarak veya yorumları yanıtlayarak fikir ve sorularınızı paylaşın. Ortak çalışanlar arasında daha fazla şeffaflık oluşturmak ve tartışmayı daha iyi yönlendirmek için her yoruma bir durum atayın.
 • Belgeleri onay için başkalarına gönderin
  Belgeleri çeşitli paydaşlarla paylaşın ve aynı PDF içinde birden fazla dijital imza toplayın.

 

PDF'leri koruyun ve imzalayın

PDF'leri paylaşırken ve saklarken güvenlik risklerini azaltın. Dijital imzaları uygulayın ve doğrulayın, hassas bilgileri gözden geçirin, gizli verileri kaldırın ve PDF'lere erişimi yönetin.

 • Hassas bilgileri gözden geçirin
  Güvenilir bir redaksiyon aracıyla ayrıcalıklı veya gizli bilgilerin ortaya dökülmesini önleyin. Gövde metni, üstbilgiler ve altbilgiler, yorumlar ve meta veriler de içeren bir PDF'den kişisel veriler, banka hesap numaraları vb. gibi hassas bilgileri kalıcı olarak ve geri alınamaz şekilde kaldırın. Tüm belgeyi birkaç saniye içinde arayarak ve yeniden düzenleyerek verimli çalışın.
 • Şifre koruması uygulayın
  İnsanların bir belgeyi açmalarını veya bilgileri yazdırma, düzenleme veya ayıklama gibi eylemler gerçekleştirmelerini engellemek üzere, farklı parola koruma düzeyleriyle PDF'lere erişimi yönetin.
 • Gizli verileri kaldırın
  Bir PDF'deki gizli nesneleri ve verileri tek bir tıklamayla kaldırarak, istemeden paylaşma riskini azaltın. OCR tarafından eklenen metin katmanlarını, yorum ve ek açıklamaları, ekleri, yer imlerini, meta verileri, bağlantıları, medyayı, eylemleri, komut dosyalarını ve form verilerini kaldırabilirsiniz.
 • Dijital imzalarla sertifikalandırın
  PDF'leri dijital imza sertifikasıyla imzalayın. Dijital imzaya ek olarak, el yazısı imzanızın bir kopyasını oluşturabilir ve ekleyebilirsiniz. Özgünlüklerini ve bütünlüklerini sağlamak üzere, bir PDF'deki dijital imzaları doğrulayın.

 

PDF oluşturun ve dönüştürün

Belgeleri PDF biçiminde standartlaştırarak, önce-dijital yaklaşımını benimseyin ve avantajlarından yararlanın. Kağıt belgeleri veya dosyaları herhangi bir formattan aranabilir PDF'lere dönüştürün (ISO tanımlamalarıyla uyumlu) veya PDF'leri düzenlerken ve yeniden kullanırken tam esneklik elde etmek için Microsoft® Word, Excel® ve diğer 15’ten fazla formata dönüştürün.

 • Endüstri standardı PDF'ler oluşturun
  FineReader, 25’ten fazla farklı dosya biçiminden, doğrudan kağıt belgelerden veya bir PDF yazıcı kullanarak, yazdırma işlevine sahip hemen hemen her uygulamadan PDF'ler oluşturabilir. Desteklenen PDF türleri, uzun süreli arşivleme için PDF/A-1'den PDF/A-3'e ve ekran okuyucular gibi yardımcı yazılımlar kullanıldığında, bilgilerin erişilebilir olmasını sağlamak üzere PDF/UA'yı içerir.
 • Belgeleri bir PDF'de birleştirin
  Farklı formatlardaki birçok dosyadan tek bir PDF oluşturun ya da mevcut PDF'lerden sayfaları çıkartıp, bunları bir araya getirerek yeni bir PDF oluşturun.
 • PDF’leri düzenlenebilir formatlara dönüştürün
  PDF'leri Microsoft Word, Excel ve daha fazlası gibi tamamen düzenlenebilir bir formata - tek tek veya birden fazla PDF'yi aynı anda - hızlıca dönüştürün. ABBYY’nin akıllı OCR ve PDF belge dönüştürme teknolojileri, mükemmel doğruluk sağlar ve daha fazla çaba harcamadan düzenleme için sayfa düzeni ve yapısını korur.
 • Gelişmiş PDF dönüşümü
  OCR Editor, PDF belgelerini düzenlenebilir dosya formatlarına dönüştürürken, hassas kontrol ve olağanüstü esneklik için gelişmiş araçlar ve seçenekler sunar.

 

Belgeleri farklı formatlarda karşılaştırın

SADECE FineReader Corporate

Taranmış belgeler de dahil, bir belgenin farklı formattaki iki versiyonu arasındaki farklılıkları hızlı ve güvenilir bir şekilde tanımlayın. Kısa zaman içinde yetkilendirilmemiş değişiklikleri tanımlayabileceğinizden, düzenlemelerin kararlaştırıldığı gibi uygulanıp uygulanmadığını kontrol edebileceğinizden veya belgenin hiç değiştirilmediğini doğrulayabildiğinizden emin olabilirsiniz.

 • Belgeleri hızlı, güvenilir ve zahmetsizce karşılaştırın
  İki ayrı belgedeki metinleri satır satır, uzun ve yorucu bir şekilde karşılaştırma işleminden kurtulun. FineReader PDF, bir belgenin iki versiyonu arasındaki farkları saniyeler içinde algılar. Belgenin versiyonları Microsoft Office dosyaları, dijital PDF'ler, taranmış PDF'ler ve hatta taramalar ve görüntü dosyaları gibi farklı biçimlerde olsa bile, metinde yapılan ilgili değişiklikleri, ek dönüştürme adımları olmadan, doğru bir şekilde tanımlar.
 • Karşılaştırma sonuçlarını dışa aktarın ve paylaşın
  Karşılaştırma sonuçlarını ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin. Birisinin değişiklikleri onaylaması veya düzenlemesi gerektiğinde, dışa aktarım için değişiklikleri-izle modunda Microsoft® Word'e dönüştürün. Veya başkalarıyla paylaşmak ve tartışmak üzere farklılıkların yorum olarak işaretlendirildiği bir PDF kullanın. Kayıtlarınız, raporlarınız veya tartışmalarınız için kısa bir genel bakış elde etmek üzere farklılıkların bir listesini Microsoft® Word tablosuna bile kaydedebilirsiniz.
 • En önemli farklılıklara odaklanın
  FineReader, yalnızca belgenin anlamını etkileyen farklılıkları gösterir ve biçimlendirme veya satır sonları gibi önemsiz farkları göz ardı eder. Bu, belgeleri 5 ila 20 kat daha hızlı incelemenizi sağlar*, böylece en önemli olana odaklanabilir, çalışmanızı basitleştirebilir ve önemli olan bir şeyi gözden kaçırma olasılığını azaltabilirsiniz. Göreviniz için önemli olmayan farkları manuel olarak bile göz ardı edebilirsiniz ve bundan böyle karşılaştırma sonuçları listesinde görünmeyeceklerdir.
  *Diğer PDF çözümleriyle karşılaştırıldığında, ABBYY’nin dahili testlerine göre belge kopyalarını DOC (X) ve dijital PDF formatlarında karşılaştırırken.
 • Çok dilli belgeleri karşılaştırın
  FineReader, çoklu dilde yazılmış belgeler de dahil olmak üzere, 38 dilde metin karşılaştırmasını destekler. Yazılım ayrıca bir belgenin dilini otomatik olarak belirleyebilir.

 

Kağıt belgeleri ve taramaları OCR ile dijitalleştirin

Saklama, hızlı ve güvenilir geri alma veya anında yeniden kullanma ve düzenleme için kağıt ve taranmış belgeleri dijitalleştirerek, dijital çalışma alanından yararlanın. Pazar lideri, yapay zeka tabanlı bir Optik Karakter Tanıma (OCR) teknolojisinin benzersiz doğruluğunu yaşayın ve evrak işlerinizi nasıl basitleştirdiğini görün.

 • Aranabilir PDF'ler oluşturun
  Kağıt belgeleri, taramaları ve taranmış PDF'leri kolayca aranabilir PDF'lere dönüştürün; böylece belgeleri dijital arşivlerden hızla geri alabilir ve içindeki bilgilere erişebilirsiniz. FineReader PDF, PDF/A-1'den PDF/A-3'e kadar tüm uygunluk düzeyleri ve değişkenleri ile, uzun vadeli arşivleme için standart olan PDF/A formatını destekler.
 • Gelişmiş belge dönüşümü
  Metin tanıma ve belge dönüştürme işlemini ayrıntılı bir şekilde yönetin. OCR Editor, belirli bir belge ve görevin gerektirebileceği esneklikle, gelişmiş belge dönüştürme için geliştirilmiş araçlar ve seçenekler sunar. Belgenin sayfa düzenini korumak için güçlü görüntü ön işleme araçları ve ek ayarlar, daha fazla doğruluk ve tutarlılık sağlar. Henüz dönüştürülen metindeki yanlış tanınan karakterleri, pratik bir doğrulama aracıyla, hızlı ve güvenilir bir şekilde kontrol edin.
 • Yeniden kullanın ve düzenleyin
  Kağıt ve taranmış belgelerinizi Microsoft Word, Excel, OpenOffice Writer ve diğer genel formatlardaki düzenlenebilir dosyalara dönüştürün. ABBYY’nin yapay zeka tabanlı OCR ve belge-dönüştürme teknolojileri, mükemmel doğruluk sağlar ve daha fazla çaba harcamadan düzenleme için sayfa düzeni ve yapısını korur.
 • Depolama alanından tasarruf edin
  MRC sıkıştırma ile PDF dosya boyutunu 20 kata kadar azaltın.

 

Rutin olarak yapılan dijitalleştirme ve dönüştürme işlemlerini otomatikleştirin

SADECE FineReader Corporate

Yinelenen OCR dönüştürme görevlerini kolaylaştırmak veya birden çok belgeyi Microsoft® Word, Excel ve daha fazlası gibi düzenlenebilir formatlara dönüştürmek için otomasyon araçlarından yararlanın. Tüm kağıt belgelerinizi ve PDF'lerinizi aranabilir hale getirin ve belgelerin gelecekte erişilebilir olmasını sağlamak üzere uzun vadeli arşivleme için endüstri standartlarını kullanın (örneğin PDF/A gibi).

 • Bireyler veya çalışma grupları için belge dönüştürme görevlerini otomatikleştirmek üzere, örneğin çok işlevli yazıcıda taranan veya daha fazla işlem için e-postaya eklenmiş şekilde elde edilen belgeleri hazırlamak için bir Hot Folder kullanın. Hot Folder, ayda 5.000 sayfaya kadar işlem kapasitesin sahiptir * (sayfa sayısı 30 günde bir sıfırlanır) ve belge dönüştürme için 2 CPU çekirdeği kullanır.

  *Ana FineReader 15 kullanıcı arayüzü (Yeni Görev penceresi) içindeki birden fazla belgenin dönüşümü tüm ürün sürümlerinde sınırsızdır (Standard, Corporate).
 • Bir yerel veya ağ sürücüsünde, FTP sunucusunda veya posta kutusunda izlenen bir klasör oluşturun; içine yerleştirilen tüm dosyalar, önceden belirlenmiş ayarlarla otomatik olarak hemen veya bir zaman planına göre dönüştürülecektir. Hot Folder ile, izlenen her klasör için işlem ayarlarını ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz.
 • Sıklıkla gerçekleştirdiğiniz görevlere göre uyarlanmış dönüştürme adımları ve ayarlarla, özel Otomatik Görevler ayarlayın. Yinelenen, rutin olarak yaptığınız günlük dönüşümleri, sadece birkaç tıklamayla gerçekleştirmek üzere kolaylaştırın.

Evrensel bir PDF aracıyla kolayca çalışın

Tek bir uygulama içerisinde, dokümanla ilgili çeşitli görevleri yerine getirin. Daha az sayıda yazılıma yatırım yaparak maliyetleri düşürün. Kullanımdaki uygulama sayısını azaltarak ve aynı işi iki kez yapma gereksinimini önleyerek, günlük işlerin verimliliğini artırın. Basit ve doğru bir kullanıcı arayüzü ve yüksek kaliteli sonuçların keyfini çıkarın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.