ABBYY

ABBYY FlexiCapture 12 İş proseslerinize zeka katın: yapısız veya yapılı belgelerden kullanışlı veriyi hızlı şekilde alın

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • ABBYY FlexiCapture, daha iyi performans, doküman iş akışı süreci şeffaflığı ve iş yükü öngörülebilirliği için, gelen resim, e-posta ve belge akışlarından kritik verileri akıllıca ayıklayarak karar vericilere sunan, oldukça doğru, ölçeklenebilir bir veri işleme ve belge yakalama çözümüdür.

   

  Esnek İş Akışı Özelleştirme Yetenekleri

  FlexiCapture özellikleriyle, belirli iç veya dış kaynaklı iş senaryolarının gereksinimlerini karşılayan uygulamalar oluşturmak kolaydır. FlexiCapture özelleştirme komut dosyaları ve Web Service API, şirketlerin belirli aşamalı müşterinin ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde işleme aşamalarını ve veri yönlendirmesini özelleştirmelerini sağlar:

   

  Üçüncü parti motorları kullanan Belge Görüntüleme yazılımı

  Üçüncü parti OCR / ICR motorlarını bağlama ve kullanma

  Yeni doğrulama ve dışa aktarma aşamaları ekleme

   

  Tarama ve Sınıflandırma

  FlexiCapture, Tarama ve Sınıflandırma aşamalarını özelleştirmek için komut dosyası oluşturma olanağı sunar. Bazı projelerin, özel eylemler gerçekleştirmek veya düzenlemeleri izlemek için tarama ve sınıflandırma için ek araçlara sahip olması hayati önem taşımaktadır.

  Tanıma ve Ayırma

  Bu komut dosyası, üçüncü parti bir OCR / ICR motorunun, belgedeki bir alanın herhangi bir bölgesinin tanımasını sağlar. Tanıma aşaması, belgelerin birleştirilmesi, Belge Setlerini içerir, metin ve veri çıkarımı herhangi bir özel senaryoya göre ayarlanabilir.

  Otomatik düzeltme ve Veri Doğrulama

  Otomatik düzeltme komut dosyası tanıma sonrası otomatik olarak çalışarak, tanınan alanlardaki verileri otomatik olarak değiştirir veya değiştirir. Veri Doğrulama Komut Dosyaları, veri doğrulama ve normalleştirme için özel algoritmalar tanımlayan kurallar oluşturmak için kullanılabilir (örneğin, sözlükler, tüm koleksiyon veya sadece bir özel sembol kümesi).

  Belge Görüntü Geliştirme

  Belge Tanımı özelliklerindeki standart birleştirme kurallarının aksine, özel bir komut dosyası, belgeleri, kullanıcı tanımlı kurallara dayalı olarak Belge Kümelerine yerleştirerek belge görüntüsünü geliştirme esnekliğini sağlar, bunlara aşağıdakiler dahildir:

  • tanınan alanlardaki değerleri (sayılar, tarih vb) kontrol etme
  • aynı sete ait farklı belge kombinasyonları için esnek bir işleme sıralaması talebinde bulunmak (ör. AB veya BC veya AD)
  • sayfaları farklı belgelere ayırma.

  Doğrulama

  Özelleştirilmiş doğrulama işlemi için komut dosyaları, belgeye özgü işlevler üzerinde denetimler ekler, belirli bir proje için yazılımın davranışını değiştirir veya toplu iş, belge veya alan işleme tabi tutulduğunda ortaya çıkan bazı olaylar için otomatik olarak başlatılır.

  Dışa Verme Kuralları

  İşlenmiş tüm veriler daha fazla veri kullanımı için farklı formatlara aktarılabilir. ECM, CRM ve ERP sistemleri de dahil olmak üzere harici uygulamalara doğrudan veri ve görüntü sunmak için Scriptable Export kullanarak özel dışa aktarma modülleri oluşturun.

  Web Service API

  Web Service API, dokümanları doğrudan endeksleme, sınıflandırma ve veri çıkarımı için FlexiCapture'a teslim edecek özel uygulamalar veya içe aktarma modülleri geliştirmeyi kolaylaştırır. Harici uygulamalar tarafından yakalanan veriler, HTTP veya HTTPS protokolleri üzerinden FlexiCapture Processing Server'a ulaşır. Komut dosyaları FlexiCapture Web istasyonlarının herhangi bir arka uç sisteme yerleştirilmesini ve özel senaryolar, aşamalar, kullanıcı rolleri ve tasarım (düğmeler, menüler ve araç çubukları) uygulanmasına olanak tanır.

  Web Service API fonksiyonalitesi kapsamı:

   

  ABBYY FlexiCapture, yapılandırılmamış ve yapılandırılmış belgelerdeki kritik verileri akıllıca yakalayan, sınıflandıran ve doğru alıcılara aktaran, son derece doğru ve ölçeklenebilir bir belge iş akışı platformudur.

  İÇE ALMA

  Daha Fazlası 

  SINIFLANDIRMA

  Daha Fazlası 

  TANIMA

  Daha Fazlası 

  VERİ AYIRMA

  Daha Fazlası 

  DOĞRULAMA

  Daha Fazlası 

  DIŞA VERME

  Daha Fazlası 

  İZLEME

  Daha Fazlası 

  Daha Hızlı Kazanç, Daha Düşük İşletme Maliyetleri

  Birden fazla kanaldan birçok formatta gelen tüm veriler, otomatik olarak işlenir, sınıflandırılır ve dağıtılır.

  İşlemler, Kararlar ve İşlemlere Dair Bilgiler

  İki kat daha kısa veri işleme döngüsü ve üst düzey doğrulukla, son tarihleri karşılayın, buna göre düşünün ve hareket edin.

  Kontrol, Tahmin edilebilirlik ve Uygunluk

  Platformda yerleşik denetleme, raporlama ve kontrol paneli araçları bulunur, dağıtılmış belge işleme için araçlar sağlanır.

   

   ÜRÜNÜ BROŞÜRÜ

  Dijital Dönüşümde Akıllı Yakalamanın Değeri

  Makine öğrenme kabiliyetinde bilişsel teknolojilerle akıllı yakalanmanın, İş İşlemlerinin Dijital Dönüşümünü nasıl hızlandırdığı konusunda bilgi almak için bu ürün broşürünü indirin

  BROŞÜRÜ İNDİR

   

   

  Kilit yeni özellikler

  Birçok Kaynaktan Gelen Veriyi Ayırma

  Format, hacim veya kanal ne olursa olsun, gelen tüm belgeler yerinde yakalanır. Elden ele geçirme ve yeniden gönderme artık gerekli değil.

  Çok Düzeyli Belge Sınıflandırması

  Yakalanan belgeler, sayfa tasarımları ve içerikleri temel alınarak, otomatik olarak sınıflandırmaya tabi tutulur. Artık elle sıralama ve etiketleme gerekmiyor.

  Veri Doğrulama ve Kontrolü

  İşle ilgili kritik veriler bir kez yakalandıktan sonra, doğruluk ve uyumluluk açısından otomatik olarak doğrulanır. Ek otomatik kontroller, dolandırıcılık işlemlerini önlemeye yardımcı olur.

  Veriler ve Süreçlerde Görünürlük

  Temel parametreler için izleme araçları ve raporları - kaynaklar, performans ve doğruluk - sürecin şeffaflığını ve öngörülebilirliğini sağlar.

   

  İş Akışıyla Sıkı Entegrasyon

  ABBYY FlexiCapture, kurumsal bilgi sistemlerine (CRM, ERP, EDMS ve muhasebe sistemleri) sorunsuzca eklentilenir ve zengin bilgi işlem süreçlerini daha akıllı yapar. Karmaşık projeleri daha hızlı yürütmek ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için hazır bir dizi bağlantı arasından seçim yapın.

   

  Oracle SAP LaserFiche

   

  TEKNOLOJİ LİDERLİĞİ

  Akıllı Yakalama

  Yeni FlexiCapture platformu, makine öğrenimi ve doğal dil işleme özelliklerini geliştirerek, çözüm performansı ve zaman-değer kazancı üzerindeki etkisini artırıyor. Evrensel kurumsal belge yakalama platformu, kuruluşların müşteri talepleri, anketler ve işlemler gibi gelen müşteri iletişim araçlarında ve operasyonel süreçlerdeki kritik verilerin, otomatik olarak sınıflandırılmasını, ayrılmasını, doğrulanmasını ve yönlendirilmesini sağlar. Bir dizi otomatik makine öğrenme tekniğini kullanan yeni nesil platform, kurumsal yakalama yazılımı segmentiyle ilgili uzun süredir devam eden karmaşıklığı basitleştiren veri yakalama ve işleme manzarasını yeniden tanımlıyor.

  Otomatik Öğrenme

  Yeni otomatik öğrenme özellikleri üretim sürenizi hızlandırmaya ve devam eden sistem bakım maliyetlerini azaltmaya yardımcı olur. Teknoloji, kullanıcının sistemi esnek veya düzensiz tasarımdaki belgeleri işlemek üzere eğitmesini sağlarken, yönetici otomatik öğrenme sonuçlarını düzenlemek, ince ayar yapmak veya atmak için tam denetimi elinde tutuyor. Sistem, kullanıcılardan gelen geribildirimleri temel alarak ABBYY'nin gelişmiş makine öğrenme ve NLP (Doğal Dil İşleme) aracılığıyla öğrenerek ve kendisini geliştirerek, sistem desteği ve bakım masraflarını da büyük ölçüde azaltacaktır.

  Gelişmiş Belge Sınıflandırması

  Gelen iletişim öğeleri, biçimine ve içeriğine göre sınıflandırılarak, bilgi tabanlı süreçleri optimize etme konusunda kuruluşunuz desteklenir. Her gelen belge türünü algılar, daha hızlı tepki sürelerine ve anında karar vermeye götüren mantıksal bir form uygular. Belge sınıflandırma teknolojisi, derin öğrenmenin (Dönüşümsel Sinir Ağları) avantajlarını kullanarak, belgelerin görünüm veya desen ve metin öğelerinin istatistiksel ve semantik metin analizine göre sınıflandırmayla görüntü sınıflandırması sağlar. ABBYY FlexiCapture, kullanıcıların bu teknolojilerin herhangi birini ayrı ayrı kullanmalarına veya eş zamanlı olarak yararlanmaları için olanak tanır.

   

  KURUMSAL DÜZEYLERE HAZIR

  Ölçeneklebilir ve Gelişmiş Performans

  FlexiCapture hem yüksek hacimli hem de hızlı belge işleme senaryolarını desteklemek üzere, dağıtılarak dikey ve yatay ölçeklendirilebilir. İster günde 1 milyondan fazla belge veya dakikada 1000 sayfa işlemek zorunda olun, FlexiCapture mimarisi işlem gereksinimlerini karşılamak için ölçeklenebilir. Çoklu sunucu kurulumlarını, dağıtılmış altyapıyı ve operatörleri merkezi yapılandırma ve yönetim yoluyla denetleyebilirsiniz.

  Hizmet Düzeyi Sözleşme Desteği

  SLA izleme, işletmenin işleyişinin temel taşıdır. Sistemlerinizin en iyi sonucu ve performansı sunduğundan emin olmak için, yeni SLA İzleme özelliğiyle izleme ve analiz gerçekleştirin. Belge işleme aşamaları için önceliği belirleyin ve gereken zaman ölçeğinde hızlandırmak için sıradaki belgelerin sırasını değiştirin. Veri işleme ve zamanlama gereksinimlerinizi karşılayın, sistemin standart rapor ve gösterge tablolarını sağlandığından emin olun.

  Çoklu Kiracılık

  Kiracılar için güvenli ve izole edilmiş bir ortam oluşturun, Multi-tenancy özelliğiyle farklı kullanıcılara ortak politikalar uygulayın. Yapılandırmaya daha az zaman ayırmak için, birden fazla çalışma grubundaki verileri koruyacak şekilde güvenli, merkezi yönetim araçları ve ayrı lisanslar kullanın.

  Durum Yönetimi

  Yeni Case Management özelliğiyle, konut kredisi, sigorta veya finans uygulamaları gibi belirli işlemler, hareketler veya kullanım süreçleri için belge setlerini önceden tanımlayın. Önceden tanımlanmış durum kurallarına göre belge bütünlüğü ve uyumluluğu için, birden fazla sigorta veya konut krdisi dosyasını otomatik olarak kontrol edin.

  Tüm Belge Tipleri için Tek Çözüm

  FlexiCapture gelişmiş belge analizini kullanarak, kağıt veya dijital belgelerin tam olarak tipini ( elektronik tablolar, görüntüler, logolar vb.) ve farklı alanları, metin okunamaz görünse bile tam olarak algılayabilir. Word, Excel, PDF, eposta gövdeleri, taranan resimler ve diğer dijital belgeler aynı akışta işlenir.

  Çok Seviyeli Veri Koruması

  Belgelerdeki çeşitli gizli veri alanları, farklı erişim haklarına sahip operatörler tarafından değişim ve doğrulama yapılırken farklı yöntemlerle gizlenebilir. HTTPs, bir kullanıcı ile bir sunucu arasında çift yönlü şifrelemeyle, veri kesme ve saldırılara karşı koruma sağlar.

  Gelişmiş İzleme ve Analiz Araçları

  Bu araçlar, belge işleme akışını analiz etmenize, iş sürecinizin sürekliliğini sağlamanıza, performansı ayarlamak ve darboğazları ortadan kaldırmak için kaynakları veya paketleri optimize etmenize ve öncelikleri belirlemenize yardımcı olur.

  Yumuşak Entegrasyon

  FlexiCapture'nın sağlam API'leri ve aşamalı komut dosyaları, SAP, Oracle, Microsoft, Laserfiche ve daha pek çok kayıt ve katılım sistemiyle sıkı entegrasyon sağlar.

  Mobil Yakalama

  Veri girişi için mobil aygıtları ve diğer belge kaynaklarını kullanarak veri kullanılabilirliğini ve işleme hızını artırın. Resim geliştirme araçları, mobilden yüklenen resimlerin yüksek kalitede olmasını sağlar. Onay raporları, resimler yüklendiğinde ve işlendiğinde size bildirir.

  Çok Kanallı Veri Girişi

  Çok kanallı veri girişi, çok işlevli yazıcılar, ağ tarayıcıları, e-postalar, FTP, web postası veya sıcak klasörler ve mobil cihazlar gibi çeşitli kaynaklardan gelen kağıt ve dijital belgelerin, tek bir akışta işlemenizi sağlar.

  SMB İÇİN KULLANILMAYA HAZIR ÇÖZÜMLER

  Hızlı Başlangıç

  Belgenizi henüz dağıtmadan önce işlemeye başlayın. Sadece rutin belge örneklerini sistemde çalıştırın, sistem benzer belgeleri nasıl sınıflandırılacağını ve verileri nasıl ayıracağını otomatik olarak öğrenecektir.

  Tarayıcılar Arası Destek

  FlexiCapture HTML5 web-istasyonları, Chrome, Firefox, Safari, IE, Opera ve diğer tarayıcıları destekler. Kürsel şirketler, iş istasyonlarının yerel, uzak veya web tabanlı olmasına bakılmaksızın, duyarlı Web arabirimi aracılığıyla uzak konumlardaki ilgili iş süreçlerini dağıtabilir ve yönetebilir.

  Önceden Paketlenmiş Çözümler

  Önceden tanımlanmış ayırma kuralları ve fatura yakalama mantığı, önceki özelleştirme ve geliştirme yatırımlarını kaldırır, en iyi uygulama için standartlaştırılmış kurallar temel FlexiCapture platform ve modüllerine gömülmüştür. Kullanıma hazır iş uygulamaları şimdi öncekine göre mümkün olduğunca erken kurulabilir.

  Belge Sınıflandırma Otomasyonu

  Belge sınıflandırma teknolojisi, belgeleri farklı türlerde (örneğin, ehliyet, banka dekontu, vergi formu, sözleşme, fatura vb.) ve varyasyonlara (örneğin, farklı tedarikçilerin faturaları) göre sınıflandırmaya izin verir. Gelen belgelerin otomatik olarak sıralanmasını ve önceden tanımlanmış hedefe yönlendirilmesini sağlar. FlexiCapture, üst düzey doğrudan işleme performansı ve azaltılmış elle incelemeyi sağlamak için, hiyerarşik bir sistemle birleştirilebilen resim, metin veya kural tabanlı sınıflandırma yöntemleri sunar.

  İŞORTAKLARI İÇİN EN UYGUNU

  Evrensel Platform

  FlexiCapture Platformu, farklı projelere, işlem senaryolarına ve farklı belge türleri işlemlerine göre kolaylıkla genişletilebilir ve ölçeklenebilir. Diğer iş süreçlerine ve bilgi yönetimi senaryolarına sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir.

  Zaman ve Çalışan Optimizasyonu

  Basit projeleri otomatik öğrenme özelliği, sistem entegratörlerinin ve değer katan bayilerin, kaynak yoğun görevlere, karmaşık senaryolara ve karmaşık düzenlere daha fazla odaklanmasını sağlar.

  Esnek Özelleştirme

  FlexiCapture Web API ve özelleştirme komut dosyaları, özel çözümlerin geliştirilmesini, belirli iş senaryolarının desteklemesini ve kurumsal iş akışlarına kolaylıkla entegrasyonu sağlar. Özelleştirilmiş iş süreçleri veya özel işlem aşamalarının gereksinimlerini karşılarlar, belirli müşteri görevlerini artırmak için yönlendirilirler.

  FlexiCapture Cloud

  Platform, HTML5 Web tabanlı, duyarlı bir arayüz kullanarak, FlexiCapture Cloud aracılığıyla herhangi bir bulut ve tarayıcı tabanlı arka uç işletme yazılımına, akıllı veri yakalama olanağı sağlayabilir. Donanım bakım ve kurulum maliyetlerini ortadan kaldırırken iş süreçlerine daha fazla esneklik

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.