x

USB Kart Okuyucular twn4, twn3, hid

Ürün Kodu : 289

USB Kart Okuyucular

WhatsApp Image 2021-05-05 at 10.02.21.jpeg (105 KB)WhatsApp Image 2021-05-05 at 10.02.51.jpeg (187 KB)WhatsApp Image 2021-05-05 at 10.00.53.jpeg (124 KB)

Kimlik saptama ve ödeme için Info Technology Supply tarafından sağlanan USB kart okuyucuları

ITS, geniş bir yelpazede USB ve şebeke tabanlı kart okuyucuları, geleneksel barkod, manyetik şerit ve güncel proximity kart okuyucuları sağlamaktadır, bu okuyucular gerekirse proximity kartların ve jetonların özel seri numaralarına (örn. anahtarlık) veya bazı sektörlere geri dönebilir. Desteklenen kart teknolojileri şunları içerir; Mifare,  Mag stripe, HID prox,  Indala,  HID iClass,  iClass,  Legic,  iCode,  Hitag 2 ve  Barcode. 

Aynı zamanda ITS'nin ücretsiz kart deneme hizmeti sağlaması sayesinde bize kolay şekilde kartı gönderirsiniz ve biz de kontrol edip PaperCut gömülü uygulaması ve uygun okuyucuyla tamamen uyumlu oluğundan emin olacağız. Müşterinizin kart türü yukarıda listelenmemişse, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Lütfen tüm kart okuyucuların bütün gömülü çözümlerle uyumlu olmadığını unutmayın. Uyumluluk ve destek hakkında görüşmek için lütfen ITS ile iletişime geçin. 

elatec_usb_card_reader.png

Elatec TWN4 USB Kart Okuyucu

ITS'nin tedarik ettiği;  çok yönlü, çok frekanslı, programlanabilir kart okuyucusu  Elatec TWN4, çoklu kart teknolojilerini kullanarak, şirketlerde hem proximity kartların hem temassız akıllı kartların tek bir okuyucuda bulunması avantajını sunar.  Bu okuyucular, PaperCut Baskı Yönetim Yazılım programı ile birlikte, baskı ilkelerine uyum sağlarken, kimlik doğrulama, çekerek yazdırma, iş muhasebesi ve geri ödeme içeren güvenli bir baskı yönetimi çözümü oluşturur.

twn34_usb_card_reader_mounting_bracket_-_black-500x500.jpg

Kart Okuyucu Montaj kiti

Kart Okuyucu Montaj Kiti, okuyucuyu makineye yerleştirmenin mümkün olmadığı siyah veya beyaz renkte RFID okuyucuları yerleştirmek ve kurulumunu yapmak için tasarlanmıştır. Kit, bir toprak levhası ve vidalı iki braketten ve çift taraflı güçlü bir yapışkan pedden oluşur. Kit, bir braket tutucusu, bir kablo kanalı, bir dış köşe ve üç kablo klipsinden oluşur. Sol veya sağ tarafa monte edilebilir ve aynı zamanda taban plakasında isteğe bağlı ek vidalama deliği vardır. 

pcSwipe_Enroll_Mag_Stripe_USB_Card_Reader.png

pcSwipe Enroll Mag Stripe USB Kart Okuyucu

RF IDeas pcSwipe akıllı manyetik şerit kart okuyucu uygun maliyetlidir ve personeli manyetik şeritli kart taşıyan ve bu sistemden daha fazla faydalanmak isteyen müşteriler için etkili bir çözümdür. pcSwipe okuyucu dünya genelindeki sirkülasyonda milyarlarca manyetik şeritli kartla uyumludur. Tüm RF IDeas ürünleri gibi, pcSwipe da birçok uygulamada ve ortamda (aşağıdaki örneklere bakınız) müşterilerin güvenlik ve kimlik tespiti ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Sağlam yapıya ek olarak çok sayıda gömme montaj seçenekleri, en yüksek kullanılabilirlik için süratli kaydırma hızları ve çift yönlü pos imkanını içeren anahtar özellikler taşır.

pcprox.png

RF IDeas pcProx Plus USB Kart Okuyucu

ITS'nin tedarik ettiği;  çok yönlü, çok frekanslı, programlanabilir kart okuyucusu  RF IDeas pcProx Plus, çoklu kart teknolojilerini kullanarak, şirketlerde hem proximity kartların hem temassız akıllı kartların tek bir okuyucuda bulunması avantajını sunar.  PcProx Plus'ın, gömme bölmelerde kolay ve zarif kurulum sağlayan ultra ince bir versiyonu vardır ve şu anda HP, Ricoh ve Toshiba eStudio'nun çok işlevli aygıtları için mevcuttur.

Elatec.png

TWN4 ön USB girişi

Yeni TWN4 Ön USB Girişi eşsiz bi esneklik, kolaylık, kimlik doğrulama çözümü ve maliyet açısından etkinlik sağlar.

Daha fazla detay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.