x

UMANGO Extract Convert

Ürün Kodu : 287
0,00 TL + KDV
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Umango

ITS, yıllardır yenilikçi tarama ve dosya dönüştürme ürünlerini tedarik ederek, Umango’nun tek Avrupa distribütörü olmaktan gurur duyuyor.

ITS ve Umango'nun zaman içinde geliştirdiği harika işbirliğine gerçekten değer veriyoruz, ancak sözümüze güvenmeyin, videoyu izleyin ve Umango'daki dostlarımızın uzun süreli ortaklığımız hakkında söylediklerini dinleyin.

Umango, güçlü, yapılandırması ve kullanımı kolay bir toplu tarama çözümü, belge dönüştürme ve yönlendirmesi sağlarken mevcut elektronik dosyalarınızı ve taranmış evraklarınızı dönüştürmek için esnek bir seçenek yelpazesi sunar.

Umango üç aşamalı olarak gelir. Umango Essentials, Umango Standard ve Umango Pro. 

Umango Essentials

Dosya Dönüştürme (düzenlenebilir ofis biçimleri)
Belge Ayırma
Görüntü Temizleme ve Filtreleme

Umango Standard

Veri Yakalama (Optik karakter tanıma "OCR" ve Barkodlar dahil olmak üzere)
İhraç Hedeflerini Gözden Geçirme
Çok Yönlü Cihaz (MFD) Panelinde Veri Doğrulama

Umango Pro

Sınırsız Dosya Varış Noktası
Veritabanı Aramaları
Özelleştirilebilir Komut Dosyaları ile Esneklik

Umango Explained

Hidden video content:
This video is from a site that may set tracking cookies and share your personal data with 3rd parties. Please note, if you use the direct link to view it you may be tracked by the website hosting the content.
Allow targeting cookies and watch here

Tek bir yerde Çıkarın ve Dönüştürün:

Umango Sürüm 20'nin tanıtılmasıyla, son olarak Umango'nun en güçlü araçlarından ikisi olan Çıkarma ve Dönüştürme artık hepsi bir arada çözümde bulunabilir. 

Umango Extract

Güçlü, yapılandırması ve kullanımı kolay bir toplu tarama çözümü sağlar. Görsellerinizden ve evraklarınızdan bilgi çıkarmak için esnek bir seçenek yelpazesi sunar.

Umango Convert

Güçlü, yapılandırması kolay, belge dönüştürme ve yönlendirmesi sağlarken mevcut elektronik dosyalarınızı ve taranmış evraklarınızı dönüştürmek için esnek bir seçenek yelpazesi sunar. İzleme klasörü, e-posta adresi ve gömülü çok yönlü cihaz(MFP) işlevselliği içerir. (desteklenen cihazlarda)

İş Sihirbazı

Umango'nun sürüm 20 ürünü için kullanım kolaylığına odaklanması nedeniyle, İş Sihirbazı artık 2 dakikadan daha kısa bir sürede kurulabilir ve devreye alınabilir.

İçerdiği özellikler:

1: Birkaç tıklama ile yeni işleri görevlendirin.

2: Temel seçenekleri hedefleyin.

3: Adım adım rehberlik.

4: Sıfır eğitim gereksinimi.

Yeni Kullanıcı Arayüzü(UI)

Umango 20, çoğunlukla kullanıcılara modern ve stressiz bir deneyim sunmaya odaklanmış, basit ve şık bir tasarıma sahip yepyeni bir Kullanıcı Arayüzüne sahiptir.

1: Tarayıcı içi deneyim, Uygulama benzeri bir his.

2: Bilindik ekran düzenleri, Sezgisel Gezinme, Regex oluşturucu.

3: Kontrol Paneli, İş Oluşturma Sihirbazları, Yerleşik ürün aracı, Sınırsız ihracat varış noktası.

PaperCut ile Entegrasyon

Umango 20, aynı zamanda PaperCut MF ile tamamen uyumludur, yani  belge tarama ve veri dönüştürme konusunda öncül bir çözümdür ve artık  Baskı Yönetimindeki en iyi  çözümle kolayca bütünleşebilir.

Umango 20, Yeni neler var?

Umango , yıllardır yenilikçi belge tarama ve dönüştürme çözümlerinde öncülük ediyor, ürünlerini olabildiğince kullanıcı dostu ve şirket açısından verimli olacak şekilde sürekli olarak geliştiriyor ve hassas ayarlar yapıyor.

Şimdi, Umango'nun şimdiye kadarki en güçlü ürünü olan Umango 20'nin piyasaya sürüldüğünü duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Umango, güçlü, yapılandırması ve kullanımı kolay bir toplu tarama çözümü ve belge dönüştürme ve yönlendirmesi sağlar.

Ürünlerin birleştirilmesi.
Yeni tarayıcı Kullanıcı Arayüzü
Kullanım kolaylığına odaklı.
Sihirbazlar.
Karşılama ekranı.
Ürün turu.
Regex oluşturucu.
Daha rekabetçi ve basitleştirilmiş fiyatlandırma.

Umango hakkında bir sorunuz mu var?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.