papercut

Papercut İş Etiketleme

Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • İş Etiketleme

  Şirket içi basım odaları ve 3 boyutlu üretim laboratuvarlarını (Fab Labs) PaperCut MF'ye bağlar.

  İş Etiketleme logo

  İş Etiketlemeyi Kullanmak

  İş Etiketleme , çok yönlü cihaz kullanıcılarına çevrim içi sipariş vermeleri için kolay bir yol sağlar. Önceden yapılandırılmış ürünler ve seçenekler aracılığıyla sipariş sürecinde gerekli tüm bilgilerin toplanmasını sağlayabilirsiniz.  Burada ITS'de geniş bir İş Etiketleme ürünleri portföyü oluşturduk. Bu nedenle lütfen örnekler ve rehberlik için bize ulaşın. 

  Müşteriler için İş Etiketleme

  İş Etiketleme Kullanıcı Web Arayüzü, müşterilerin hangi iş tipini sipariş etmek istediklerini seçmelerine olanak tanıyan, kolayca erişilebilir ve kullanımı basit bir sipariş gönderme formu sağlar. İş Etiketlemenin bir özelliği olarak, doğrudan kişisel veya paylaşılan bir hesaptan baskı işlerini ücretlendirebilirler.

  Operatörler için İş Etiketleme

  İş Etiketleme, operatörlerin bir işi tekliften müşteriye teslime kadar takip etmeleri için görsel bir iş akışı sağlar. Standart bir iş akışı ve ürün örnekleri içerir, fakat aynı zamanda tamamen özelleştirilebilir. İş akışınızı, baskı odanızı çalıştırma şeklinize göre tasarlayabilirsiniz ve ayrıca kendi özelleştirilmiş ürünlerinizi yaratmakta özgürsünüz.

  İş Etiketlemeyi Yüklemek

  The PaperCut MF web yönetici gösterge paneli baskıdan önce İş Etiketlemeyi denemek için hızlı ve kolay bir yol önerir. Tabii ki bunu duyurmak için izin gereklidir.  İş Etiketleme  yükleyicisinin bir kopyası için bizimle iletişime geçin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.